خانه » فروشگاه » ویوا تیون (Viva Tune)

نمایش دادن همه 12 نتیجه

ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون 15 عدد

87000 تومان
ساشه لیپوزومال فروسیس ویواتیون مکمل تغذیه ای جهت کمک به کاهش خستگی، عملکرد صحیح گلبول‌های خونی است. کسانی که دچار علائم ضعف و بی حالی ناشی از کم خونی هستند، می‌توانند از این محصول استفاده کنند. این محصول با طعم انگور سیاه عرضه می‌شود.

قرص فرکو پلاس ویواتیون 30 عدد

73700 تومان
قرص فرکو پلاس ویواتیون به شکل گیری صحیح هموگلوبین و گلبول‌های قرمز خون کمک نموده و در عملکرد صحیح سیستم ایمنی، کاهش خستگی و افزایش جذب آهن موثر است.

قرص و سافت ژل برست فیدینگ ویوا تیون 60 عدد

213000 تومان
قرص و سافت ژل برست فیدینگ ویوا تیون محصولی مناسب برای تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن در دوران شیردهی است. مصرف آن به رشد مغزی و بینایی شیرخوار، تقویت سیستم ایمنی کودک و مادر و … کمک می‌کند.

قطره ویتامین A+D ویواکیدز 30 میلی لیتر

53000 تومان
قطره ویتامین A+D ویواکیدز حاوی مواد موثره‌ای برای رشد جسمی و ذهنی کودک، سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها و تقویت سیستم ایمنی و بینایی با طعم دلچسب هلو است.

کپسول ژلاتینی منوهالت پلاس ویوا تیون ۳۰ عددی

69000 تومان
کپسول ژلاتینی منوهالت پلاس ویوا تیون حاوی ۲۴ ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز خانم ها در دوران یائسگی می باشد که به کاهش علایمی همچون گر گرفتگی و اختلالات خواب کمک می نماید.

کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون 60 عدد

196800 تومان
کپسول کرومیوم پلاس ویواتیون با ترکیبات منحصر به فرد خود به حفظ سطوح نرمال گلوکز (کنترل قند خون) و متابولیسم مواد مغذی کمک می‌نماید.

کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 High EPA ویواتیون 30 عدد

179300 تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا 3 High EPA ویواتیون شامل اسیدهای چرب ضروری بوده و موجب حفظ سلامت قلب و عروق، بهبود عملکرد مغز و دستگاه عصبی می‌شود.  

کپسول نرم ژلاتینی امگا ۳ مدل High DHA ویوا تیون 30 عدد

179300 تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا ۳ مدل High DHA ویوا تیون به حفظ بینایی طبیعی، عملکرد مغز و عملکرد طبیعی قلب کمک موثری می‌کند. این محصول حاوی سطح بالایی از DHA به میزان ۵۰۰ میلی گرم است.

کپسول نرم ژلاتینی امگا پلاس ویواتیون 30 عدد

78000 تومان
کپسول نرم ژلاتینی امگا پلاس ویواتیون منبع غنی از اسیدهای چرب حاوی امگا  3 است. این محصول به بهبود سلامت سیستم قلبی و عروق و به کاهش تری گلیسرید کمک می‌کند.

کپسول نرم ژلاتینی ویتامین D3 ویوا تیون 30 عدد

36500 تومان
کپسول نرم ژلاتینی ویتامین D3 ویوا تیون به استحکام استخوان‌ها و سلامت دندان‌ها کمک کرده و در پیشگیری از سرطان و بیماری قلبی موثر است.

کپسول نرم ژلاتینی ویتامین E 400 واحد ویوا تیون 30 عدد

43300 تومان
کپسول نرم ژلاتینی ویتامین E 400 واحد ویوا تیون به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و از سلول‌ها در مقابل استرس اکسیداتیو محافظت می‌کند.

ومیناویت اوریجینال ویواتیون مناسب بانوان 30 عدد

137200 تومان
سافت ژل ومیناویت اوریجینال ویواتیون مخصوص خانم‌ها، دارای ترکیب بی نظیری از ویتامین‌ها، مواد معدنی و روغن‌های گیاهی بوده که به سلامتی و شادابی بانوان کمک می‌کند.