خانه » فروشگاه » نچرال ورلد (Natural World)

نمایش دادن همه 6 نتیجه

قرص فول فلکس پلاس نچرال ورلد 60 عدد

425000 تومان
قرص فول فلکس پلاس نچرال ورلد ترکیبی ممتاز از چند ماده جادویی بوده که سبب بهبود و افزایش انعطاف پذیری مفاصل می‌شود. ترکیبات این قرص از فعالیت آنزیم‌های لیزوزومی ممانعت کرده و از بروز آسیب‌های احتمالی به غضروف جلوگیری می‌کند.

کپسول اسلیم می نچرال ورلد 60 عددی

220000 تومان
کپسول اسلیم می نچرال ورلد با بهره گیری از عصاره های گیاهی چای سبز، گوارانا، گارسینیا، رودیولا و فلفل سیاه هندوستان باعث کنترل اشتها و همچنین کاهش بافت چربی می شود. این محصول همچنین حاوی عنصر کروم می باشد که در تنظیم سوخت و ساز قندها و کاهش میل به شیرینی موثر است.

کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد 30 عددی

111200 تومان
کپسول ایزی آیرون نچرال ورلد حاوی آهن به صورت فروس بیس گلیسینات ( آهن)، فولیک اسید (B9)، ویتامین B12 و ویتامین C می باشد. ایزی آیرون میزان آهن مورد نیاز بدن را تامین کرده و به درمان کم خونی ناشی از فقر آهن کمک می نماید.

کپسول ایمیون ساپورت نچرال ورلد 60 عدد

163500 تومان
کپسول ایمیون ساپورت نچرال ورلد عاری از هورمون‌ها، حشره‌کش‌ها و آنتی بیوتیک‌ها است و موجب بهبود سلامت سیستم ایمنی بدن و دستگاه گوارش می‌شود.

کپسول کربو بلاکر نچرال ورلد ۶۰ عددی

350000 تومان
مکمل کربو بلاکر نچرال ورلد ، مکمل رژیمی است که میزان جذب کربوهیدرات را تا ۸۵ % مهار می کند. از طریق مهار آنزیم موثر بر هضم نشاسته (آلفا- آمیلاز) به کاهش وزن کمک می کند. دارای اثرات پایین آورنده قند خون است و به کاهش قند خون در افراد دیابتی کمک می کند.

کپسول گیاهی کالم انرژی نچرال ورلد 30 عدد

104000 تومان
کپسول گیاهی کالم انرژی نچرال ورلد موجب بهبود عوارض مرتبط با استرس، تمرکز و کیفیت خواب شده و مقاومت بدن در مقابل استرس و به دنبال آن سطح انرژی را افزایش می‌دهد.