خانه » فروشگاه » سوپرابیون (Suprabion)

نمایش دادن همه 6 نتیجه

قرص زینک پلاس سوپرابیون 60 عدد

111200 تومان
قرص زینک پلاس سوپرابیون بهترین مکمل برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن است که شامل روی و ویتامین‌های گروه B نظیر، اسید فولیک، بیوتین و اسیدپانتوتنیک است. بیوتین و پانتوتنیک اسید موجب رشد موهای براق و پوستی لطیف می‌شوند.

قرص سیترامگ B6 سوپرابیون ۶۰ عدد

141900 تومان
قرص سیترامگ ب۶ سوپرابیون علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی، عضلانی و قلب و عروق می‌شود.

قرص موبیفلکس سوپرابیون ۳۰ عدد

180000 تومان
قرص موبیفلکس سوپرابیون با دارا بودن عصاره رز هیپ و پودر ریشه زنجبیل با خاصیت ضد التهابی، مسکن طبیعی فوق‌العاده برای دردهای مفصلی به شمار می‌رود. کندرایتین، گلوکزامین و متیل سولفونیل متان موجود در این محصول در ساخت و ترمیم غضروف مفاصل نقش دارند و باعث تسهیل و روان‌سازی حرکت مفاصل و جلوگیری از سائیدگی آنها می‌شوند.

قرص مولتی ویتامین مینرال آقایان سوپرابیون 30 عددی

129000 تومان
قرص مولتی ویتامین مینرال آقایان سوپرابیون جهت تامین ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز آقایان و کمک به افزایش قوای جنسی در دسترس شما است.

کپسول فرو کامپلیت سوپرابیون جلوگیری از کم خونی 30 عدد

72000 تومان
کپسول فرو کامپلیت سوپرابیون حاوی ویتامین‌ها و عناصر ضروری جهت تشکیل هموگلوبین و گلبول قرمز است. با مصرف این مکمل انرژی بدن افزایش یافته و خستگی و بی‌حالی کمتر احساس خواهد شد.

مکس ویژن سوپرابیون جهت سلامتی چشم و حفظ بینایی 30 عدد

196200 تومان
کپسول مکس ویژن سوپرابیون با دارا بودن انواع ویتامین و املاح معدنی جهت سلامتی چشم، حفظ بینایی و رفع مشکلات مربوط به چشم استفاده می‌شود.

سوپرابیون

هدف سوپرابیون ایجاد زندگی بهتر برای مردمان حاضر و نسل آتی می‌باشد. بدین منظور اکسون فارمد ایرانیان توسط گروهی از برترین‌های صنعت داروسازی و متخصصین در امر تغذیه با تأکید بر تحقیق و توسعه در خصوص فرمولاسیون مختلف برای نیازهای متفاوت تأسیس شد.

تمامی محصولات سوپرابیون از یک شرکت سوئیسی به نام “DSM” به صورت پریمیکس وارد شده و در کارخانه کیش‌مدیفارم تولید و بسته‌بندی می‌گردد.

DSM یک شرکت چند ملیتی مبتنی بر علم در زمینه تغذیه، سلامت و زندگی پایدار است.®Quali نام تجاری شرکت DSM می‌باشد. Quali®-Blends ترکیبی از ویتامین‌ها، کاروتنوئیدها، مواد معدنی و طیف گسترده‌ای از مواد مغذی است که بصورت مایع و پودر پریمیکس (منظور محصولی است که شامل مواد ترکیب شده‌ی آماده است) تهیه می‌شود. برای DSM کیفیت، شیوه زندگی است که هسته  Quality for LifeTM را تشکیل می‌دهد.

محصولات سوپرابیون با بهره‌گیری از فرمولاسیون و مواد اولیه شرکت  DSM با تأکید بر کیفیت به منظور بازده هرچه بیشتر، اطمینان بر ادعای تولیدکنندگان، پایداری به جهت حفظ راحتی مصرف کننده و قابل ردیابی بودن مواد متشکله از منابع معتبر جهانی تغذیه و سلامت از سال 2015 در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت.

امید است بتوانیم گامی در جهت سلامت افراد جامعه خود برداشته باشیم.

میکوشیم تا سلامتی سهم همه افراد باشد.