خانه » فروشگاه » درماسیف (Derma Safe)

در حال نمایش 6 نتیجه

ژل آنتی آکنه درماسیف

153000 تومان

نقد و بررسی ژل آنتی آکنه درماسیف

ژل آنتی آکنه درماسیف درمان موثری برای انواع جوش و آكنه های موضعی، ملتهب و قرمز، جوش هاى سر سیاه و سر سفید می باشد و خاصیت ضد باكتری و ضد قارچ دارد. این ضد جوش بدن تنظیم كننده ترشح چربى، ضد التهاب و قرمزی و مات كننده سطح پوست می باشد.

بسیاری از افراد به خصوص در سن بلوغ و پس از آن دارای پوستی چرب، مختلط، جوش دار و حساس در ناحیه صورت می باشند. پوست چرب در اثر ازدیاد ترشح سبوم از غدد سباسه پوست در بسیاری از نقاط بدن ایجاد می گردد. جوش و آکنه شایع ترین مشکل پوست های چرب می باشد که با درجات مختلف ظاهر می شوند ژل آنتی آکنه درماسیف از رشد باکتری های مولد جوش و ایجاد مجدد آنها جلوگیری می کند همچنین ترمیم کننده، بازسازی کننده و التیام بخش سریع و ماندگار پوست های چرب و آکنه دار است.

ژل دور چشم درماسیف

167300 تومان

نقد و بررسی ژل دور چشم درماسیف

در هر سنی باید از پوست دور چشم مراقبت کرد تا چروک نشود زیرا پوست دور چشم به دلیل نازک بودن بیش از حد خیلی زودتر چروک می شود و باعث می شود که سن شما را بیشتر نشان دهد. ژل دور چشم درماسیف با تامین رطوبت مورد نیاز پوست دور چشم مانند یک لایه محافظ روی پوست قرار می گیرد و مانع از آسیب عوامل خارجی به پوست نازک و حساس دور چشم می شود. همچنین این ژل کرم دور چشم انعطاف پذیری پوست اطراف چشم و استحکام دیواره مویرگ های آن را بالا می برد.

این ژل خاصیت ضد چروک، ضد پف و ضد تیرگی های دور چشم را دارا است و باعث کاهش حلقه های تیره دور چشم می گردد. ژل دور چشم درماسیف آرامش بخش، انرژی بخش و ترمیم کننده پوست اطراف چشم است و با فرمولاسیون ملایم بدون اینکه آثار چربی و سفیدی بر روی سطح پوست باقی گذارد به راحتی جذب پوست می شود.

ژل کرم ضد ترک بدن درماسیف

168500 تومان

نقد و بررسی ژل کرم ضد ترک بدن درماسیف

ژل کرم ضد ترک بدن درماسیف موجب پیشگیری و کاهش ترک خوردگی و کشیدگی پوست که در اثر تغییر وزن سریع و ناگهانی، بارداری و زایمان، دوران بلوغ، تغییرات هورمونی و تغذیه نامناسب ایجاد می شوند، می گردد. از آنجا که این ضایعات و ترک های پوستی می توانند آزار دهنده باشند و در بیشتر افرادی که دچار این مشکل هستند، نارضایتی فراوانی را از جهت زیبائی ایجاد می نماید، شرکت درماسیف ژل کرم ضد ترک بدن درماسیف را جهت رفع و پیشگیری از مشکل تولید و عرضه کرده است.

شی باتر، عصاره آلوئه ورا و ویتامین E موجود در این محصول ترکیب آبرسان قوی از این ژل کرم ایجاد نموده است.

شامپو ضد شوره درماسیف مناسب مو و پوست سر چرب 200 میلی لیتر

66900 تومان
شامپو ضد شوره درماسیف مناسب مو و پوست سر چرب بوده و برای درمان شوره‌های شدید سر از طریق تنظیم چربی پوست و کنترل تکثیر باکتری و قارچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه خارش، قرمزی و التهاب پوست سر را تسکین داده و موجب نرمی و خوش حالتی مو می‌شود.

شامپو ضد شوره سری درمااسکالپ درماسیف مناسب جهت مو و پوست سر خشک 200 میلی لیتر

79000 تومان
شامپو ضد شوره سری درمااسکالپ درماسیف با کاهش دادن میزان کراتین پوست سر، به بهبود پوسته ریزی شدید کمک می‌کند و بدون ایجاد خشکی پوست و کف سر، به درمان شوره و خارش شدید پوست سر می‌پردازد.

کرم روشن کننده درماسیف

172900 تومان

نقد و بررسی کرم روشن کننده درماسیف

اختلالات هایپرپیگمنتاسیون از مشکلات شایع پوستى بوده و زمانی اتفاق می‌افتد که تولید ملانین (رنگدانه پوستی) و دانسیته ملانوزوم‌ها و فعالیت سلول‌های ملانوسیت افزایش یابد. در اثر افزایش تولید ملانین، تغییر رنگ پوست (Skin Discoloration) ایجاد می‌شود که با لک‌ها و تیرگی موضعی در پوست همراه است. درمان لک‌هاى پوستی ناشی از هایپرپیگمنتاسیون و جلوگیری از تولید مجدد لک‌ها، عمدتا از طریق جلوگیری از تولید ملانین انجام می شود. یکی دیگر از این راه حل‌ها، استفاده از محصولات روشن کننده پوست است. کرم روشن کننده درماسیف فاقد هیدروکینون، اسید کوجیک، الکل، پارابن و لانولین است. این کرم در رفع لک‌هاى مقاوم به درمان موثر و از بازگشت مجدد آنها جلوگیری می‌کند. همچنین موجب جوانسازی، تحریک و تولید سلول‌های جدید در سطح پوست می‌شود.