خانه » فروشگاه » باریج اسانس (Barij Essence)

در حال نمایش 7 نتیجه

ژل موضعی آرومیکس باریج اسانس ۷۵ گرم

54000 تومان
ژل موضعی آرومیکس باریج اسانس برای افرادی که از دردهای عضلانی و استخوان رنج می‌برند، مناسب بوده و باعث تکسین درد و درمان التهاب می‌شود. از ترکیب اسانس لاواند (ضد درد و ضد التهاب)، اکالیپتوس (ضد التهاب و ضد درد)، اکلیل کوهی (ضد التهاب) و نعنا فلفلی تهیه شده است.

کپسول روغن گل مغربی ای پی اُ باریج اسانس ۳۰ عددی

44000 تومان
کپسول ای پی اُ باریج اسانس برای درمان کمکی در نوروپاتی دیابتی، آرتریت روماتوئید، سندرم پیش از قاعدگی، درمان اختلال نعوظ ناشی از دیابت و اختلالات میکرووسکولار دیابت، گرگرفتگی دوران یائسگی، زوال عقل، تصحیح جریان خون اعصاب و درماتیت اتوپیک مورد استفاده قرار می گیرد.

کپسول گرین فیت باریج اسانس

47000 تومان
نقد و بررسی کپسول گرین فیت باریج اسانس در ایران چاقی و اضافه وزن به یک معضل تبدیل شده است

کپسول گرین فیت باریج اسانس

47000 تومان

نقد و بررسی کپسول گرین فیت باریج اسانس

در ایران چاقی و اضافه وزن به یک معضل تبدیل شده است و درصد بالایی از جمعیت کشور به این مشکل دچار هستند. چاقی درواقع یک نوع بیماری است که علاوه بر عوارض جسمانی مثل دیابت، بیماری‌های عروق کرونری، فشار خون، سکته و … ابعاد اجتماعی و روانی دارد. کپسول گرین فیت باریج اسانس حاوی گیاهانی چون زیره کرمانی، رازیانه، مرزنجوش، سداب، بوره ارمنی و لاک مغسول است. این محصول یک قرص لاغری گیاهی موثر برای کاهش وزن و چاقی است که باعث چربی سوزی و کاهش اشتها می‌شود. این فرآورده به دلیل اینکه حاوی ترکیباتی چون تیمول، کارواکرول، ترپینن ۴-۱ ال، سابینن، رزمارینیکساید و … است که در کاهش چربی خون موثر است. علاوه بر آن وجود ترکیبات فلاونوییدی در این کپسول چربی سوز باریج اسانس آن را به یک فرآورده آنتی اکسیدان موثر تبدیل کرده است.

کپسول لاکسافول باریج

95000 تومان
نقد و بررسی کپسول لاکسافول باریج کپسول لاکسافول باریج از جمله داروهای قدرتمند موجود در بازار است که مشکلات گوارشی

کپسول نرم پروستا 390 میلی گرم باریج اسانس

83000 تومان
نقد و بررسی کپسول نرم پروستا ۳۹۰ میلی گرم باریج اسانس ۸۰ % مردان سنین بالاتر از ۸۰ سال از

کپسول نرم سوپرمینت ۲۰ میلی گرم باریج اسانس ۳۰ عددی

35000 تومان
کپسول نرم سوپرمینت ۲۰ میلی گرم باریج اسانس برای درمان مشکلات سیستم گوارشی از جمله نفح معده، سوء هاضمه و زخم معده موثر بوده و همچنین موجب مهار درد التهاب، انقباضات عضلات صاف ایزوله (آنتی اسپاسمودیک) و تقویت معده می گردد.