خانه » فروشگاه » اونسن نوتریشن (Evanson Nutrition)

در حال نمایش 2 نتیجه

کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن 60 عدد

153000 تومان
کپسول مولتی دیلی اونسن نوتریشن حاوی ویتامین‌ها و برخی املاح معدنی مورد نیاز بدن بوده و به حفظ سلامت عمومی بدن انسان و تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند.

کپسول هیر اسکین اند نیلز اونسن نوتریشن 60 عدد

187000 تومان
کپسول هیر اسکین اند نیلز اونسن نوتریشن  با ترکیبات منحصر به فرد به تامین ویتامین‌ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن پرداخته و همچنین سبب تقویت پوست، مو و ناخن می‌شود.

اونسن نوتریشن یک برند در تهیه و تولید مکمل‌های غذایی بزرگسالان است. این برند ساخت کشور پرتغال است. محصولات این برند مورد نیاز زنان و مردان است. محصولات خود را در دسته بندی‌های متنوع از جمله مولتی ویتامین، مکمل‌های مربوط به سلامت عمومی بدن، مکمل‌های مربوط به دردهای عضلانی، مرتبط با سلامت گوارش و … را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

محصولات اونسن با فرمولاسیون دقیق و کیفیتی بی نظیر تولید شده است. شرکت کیان سلامت با انتقال دانش فنی تولید از شرکت پدوریفمپ پرتغال، این محصول را به بهترین شکل ممکن در ایران ارائه کرده است.

شرکت کیان سلامت برای ارتقای سبک زندگی هر ایرانی در هر سن و سال، هر جنسیت و هر قومیتی به وسیله‌ مکمل‌های غذایی و محصولات بهداشتی کمک کرده است. این برند با همکاری برندهای مطرح مانند برند خوب اونسن نوتریشن توانسته محصولات را به کشور ایران وارد کند.