خانه » فروشگاه » اورلین(AURELIEN)

نمایش دادن همه 3 نتیجه

سرم ضد جوش اورلین

320000 تومان

سرم ضد جوش اورلین:

سرم ضد جوش و آکنه  با از بین بردن سبوم اضافی پوست از براقیت آن جلوگیری و موجب مات شدن پوست صورت شما عزیزان می شود. همچنین این سرم ضد جوش با پاکسازی منافذ باز پوست، از بین بردن آلودگی، باکتری ها و تمامی عوامل مولد جوش و آکنه از ایجاد دوباره جوش در پوست پیشگیری می کند.

ترکیبات سرم ضد جوش اورلین:

عصاره گل زنبق: آلودگی و باکتری های مولد جوش و آکنه را از بین برده و باعث پاکسازی پوست می شود. به علاوه این عصاره از ایجاد جوش و آکنه در پوست صورت جلوگیری کرده و باعث کنترل چربی اضافی آن می گردد. اسید سالیسیلیک: منافذ باز پوست را پاکسازی کرده و از ایجاد جوش و آکنه در پوست جلوگیری می کند. همچنین اسید سالیسیلیک در از بین بردن جوش های عفونی و سر سیاه پوست صورت موثر می باشد. به علاوه سلول های مرده پوست را از بین برده و باعث سلامت پوست صورت می شود. سیتریک اسید: سبوم اضافی پوست را کنترل کرده، با خاصیت آنتی باکتری آلودگی های پوست را از بین برده و از ایجاد جوش و آکنه در پوست جلوگیری می کند. سایر ترکیب ها: زینک PCA، سدیم هیدروکسید، کربومر و گلیسیرین.  

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موهای نازک اورلین

430000 تومان
شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موهای نازک اورلین حاوی فرمولاسیون بسیار قدرتمند با تاثیرات ماندگاری بالا می باشد. از آنجا که بیشتر ریزش موها به علت چرب شدن آنها می باشد، اما گاهی اوقات ممکن است ساقه مو ها چرب نبوده و در اثر رنگ های شیمیایی، دکلره و آسیب های محیطی خشک و آسیب دیده باشند. در این موقعیت مصرف شامپوهای تقویت کننده و ضد ریزش به علت داشتن ترکیبات کاهش دهنده چربی، می توانند ساقه موها را آسیب پذیر تر و خشک تر و کنند. و حتی ممکن است ریسک افزایش ریزش موها به علت استفاده از ماسک های نرم کننده همیشه وجود داشته باش. شامپو تقویت کننده و ضد ریزش دبل افکت اورلین با تاثیرات دو گانه، محصولی کاملا متفاوت با سایر شامپوهای تخصصی و درمانی می باشد.  شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موهای نازک اورلین با قدرت پاکسازی بالا، میزان آسیب رسیدن به موها را کاهش می دهد. شامپو تقویت کننده اورلین PH پوست سر را متعادل می کند و با پیشگیری از ریزش موها و تحریک رشد مجدد موها باعث افزایش تراکم تار موها می شود و باعث ابریشمی شدن، درخشندگی و افزایش استحکام موها می شود.  

لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین

330000 تومان

معرفی لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین :

لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین با دارا بودن ویتامین های ،K1 و ترکیبات گیاهی مؤثری مانند عصاره رزماری به عنوان یک محصول با کیفیت جهت درمان ریزش ابرو، تقویت و پرپشت کردن ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول باعث رشد مجدد ابروهای ریخته می شود و پرپشت، مستحکم و زیبا شدن ابروهای موجود را به دنبال دارد. این لوسیون با افزایش طول عمر آناژن (مرحله رشد مو ) و کاهش چشمگیر فاز تلوژن(استراحت ریشه موی ریخته شده ) باعث تقویت ابرو شده و سبب رشد مجدد موی ابرو می شود.